תפריט
פרסום ממומן באינסטגרם

פרסום ממומן באינסטגרם

מאמר מתוך קטגוריית: בניית אתרים

מה זה פרסום ממומן באינסטגרם

פרסום ממומן באינסטגרם הופך לאחד הערוצים המועדפים על משווקים, וייתכן כי המדיה החזותית שימושית יותר מערוצי שיווק מקוונים אחרים למשיכת קהל. עדיין לא ניתן לקבוע אם הפופולריות הזו נובעת מהתרחבות הטכנולוגיה הניידת או השימוש הנרחב ביישומי סמארטפונים וטאבלטים על ידי בני דור המילניום. רוב ההצלחות שמשווקים יכולים להשיג מאתרי שיתוף תמונות מגיעים ממחלקת הפרסום של אינסטגרם באמצעות נתוני פייסבוק לאריזת אלגוריתמים של פרסום.

השילוב בין שתי פלטפורמות הפרסום הללו מאפשר ריכוז מרובות של קהלים, כולל הכל, החל ממידע דמוגרפי בסיסי ועד התנהגות משתמשים וניתוח אינטרסים. עם זאת, השימוש בפלטפורמה עוצמתית זו אינו בהכרח מבטיח את הצלחתה של כל פעילות. הקהל הוא עדיין קבוצה הפכפכה, והמודעות שלך צריכות לחרוג בהרבה מהשיטה המסורתית של "קנה עכשיו" כדי להתבלט.

אינסטגרם השיקה לאחרונה עדכון שירות המאפשר לך להשתמש במודעות שלהם כאשר עושים פרסום ממומן באינסטגרם לצורך שיווק מקרוב. תכונת הזום החדשה של אינסטגרם מאפשרת למשתמשים לעשות זום למסך כדי להתקרב לתמונות ולסרטונים. מכיוון שאינסטגרם קיבלה מספר רב של בקשות משתמשים להוסיף תכונה זו לפלטפורמה שלה, היא הוסיפה תכונה זו. עד מהרה החלו מותגים להתנסות בפונקציות הגדלה.

חלק מהחברות החכמות אפילו ניסו אפקטים בהילוך איטי ומסננים חדשים, והן גם השתמשו בסטוריז כדי לפרסם בעדכוני אינסטגרם. כל תכונה חדשה מספקת הזדמנות למותגים להיות יצירתיים ולמצוא דרכים חדשות לגרום למודעותיהם לזרוח במודעות העמומות והמכירות שהשיקו המתחרים. תכונת הזום יכולה לעזור לך להגדיל את המעורבות שלך במודעות אינסטגרם, במיוחד כאשר אתה כולל פנינים נסתרות שמשתמשים יכולים למצוא בתמונות שלך.

הגישה האופיינית שחברות נוקטות ליצירת תוכן חדש למודעות בדרך כלל כרוכה בהן בכתיבה מדוקדקת של עותק המודעות ופיתוח הקריאה לפעולה בעלת ההשפעה הגדולה ביותר על הקהל. אם אתה רוצה להשפיע יותר על המודעות שלך, אל תעקוב אחר גישה זו בעת הצבת מודעות של פרסום ממומן באינסטגרם. יש לך כבר שפע של תוכן ואתה יודע שהמעריצים שלך יעריכו את זה. סקור את הפוסטים הטבעיים שלך ומצא את התמונות המעוררות ביותר את מעורבות הקהל. השתמש מחדש בפוסטים אלה כפרסומות בכדי לקבל תשובה מקהל רחב יותר.

chat
יש לך הודעה
נציג:
נציג:
נציג:
לחץ כאן
X