תפריט
קידום אתרים עם פרילנסר או חברת קידום?

קידום אתרים עם פרילנסר או חברת קידום?

מאמר מתוך קטגוריית: קידום אתרים

עסקים רבים בישראל מזהים היום את הפוטנציאל העצום הגלום בקידום העסק במרחב האינטרנטי. הנראות ברשת מאפשרת להגיע לטווח עצום של לקוחות פוטנציאליים שלא היו שומעים מעולם על העסק אחרת. על-מנת להעצים את נראות אתר העסק, משתמשים מקדמי אתרים במגוון טכניקות על-מנת לתת עדיפות לאתר העסק בתוצאות החיפוש בגוגל ומיישמים טכניקות שונות באמצעותן יחול שיפור יחס המרה באתר העסק. כלומר, יותר ויותר כניסות לאתר יהפכו לרכישות בפועל. אחת ההתלבטויות הגדולות שנעמוד מולה, בעיקר כשמדובר בעסק קטן, הוא עם מי לעבוד – פרילנסר העוסק בקידום אתרים באופן עצמאי או בחברת קידום אתרים גדולה? על-מנת לבצע בחירה מושכלת, מומלץ לבחון היטב את היתרונות והחסרונות השונים.

פרילנסר

פרילנסר למעשה מנהל עסק מתן שירותי תוכן מביתו ופועל לבדו. אין לו צוות עובדים, הוא אינו שוכר משרד ואינו זקוק לציוד רב ולשירותי עזר נרחבים ומכאן גם מובן מאליו היתרון העיקרי שלו – הוצאותיו המינימליות מאפשרות לו לספק מחירים אטרקטיביים בהרבה מאלו שיציעו חברות הקידום. כמו כן, מזמנת העבודה עם פרילנסר יתרונות נוספים.

  • יחס צמוד ואישי – אנחנו למעשה עובדים מול בנאדם, ולא מול גוף עם גורמים רבים ועובדים מול מאות לקוחות. פרילנסר מקצועי ואיכותי ייתן לך שירות בוטיק ותהיה לו הזמינות לנהל עמך תכנית קידומית תפורה לפי מידותיך ולהכיר את העסק שלך ואת צרכיו באופן מעמיק. כאשר יש היכרות טובה עם קהל היעד ועם תדמית העסק, אוטומטית ישנו שיפור יחס המרה איכותי יותר שכן האתר מדבר בצורה טובה יותר ללקוחות.
  • אנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו מקבלים – בבחינת עבודות שונות שעשתה חברת קידום, לא נוכל לדעת מי איש המקצוע שעשה את העבודה ושאותו אכן נקבל ממגוון העובדים בחברה, או האם הוא בכלל עוד מועסק בחברה. כשנראה אתרים שעשה הפרילנסר, נדע בדיוק מה יש לו להציע.

חברת קידום

חברה המחזיקה במספר עובדים המתנהלים יחד במשרד מציעה גם היא יתרונות משמעותיים לקידום העסק ובמובנים רבים, חסרונותיו של הפרילנסר הם יתרונותיה של החברה, ולהיפך.

  • זמינות גבוהה – להבדיל מהפרילנסר הבודד, מציעה לך חברת קידום מערך של עובדים הזמינים לקבלת הפרויקט שלך ולהחזקתו באופן קבוע ועריכת שינויים במידת הצורך. עם פרילנסר בודד מספיקים כמה ימי מחלה או חופשה על-מנת שהפרויקט ייעצר.
  • מגוון שירותים – לרוב, יתמחו חברות אלו בתחומי עיסוק נוספים ויוכלו להציע לך חבילת שירותים כוללת כמו גרפיקה, שדרוג בניית האתר וכלי פרסום נוספים.

כמובן שהעלויות של שירות מסוג זה יהיו גבוהות יותר מעצם מהותה של החברה וכל ההוצאות הכרוכות בהחזקתה. בסופו של דבר, לצורך פרויקטים גדולים ונרחבים הדורשים כשרונות רבים וזמינות מסביב לשעון, ייתכן שמוטב לשלם את העלות הגבוהה של חברת קידום, אך אם מדובר בפרויקט קידום סטנדרטי לחיזוק הנראות ברשת ושיפור יחס המרה, פרילנסר עצמאי יוכל לבצע את העבודה בהתאמה אישית ובמחירים אטרקטיביים.

chat
יש לך הודעה
נציג:
נציג:
נציג:
לחץ כאן
X